Audi A4 - 1.9 TDI - 2001 Full Opcion

Shitet nga: Isa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audia A4 1.9 TDI 2001 Full Opcion.
Vetura eshte ne emrin tim dhe ka regjistrim deri me 31.07.2016
I posaservisuar komplet dhe ne gjendje perfekte..

Vetura posedon:
Klimatronik ne funksion, Airbag ne tere veturen, ABS, ESP, Mbyllje qendrore, Bordkompjuter, 4 gjamat elektronik, Pasqyret elektronike, Mbeshtetese dores para+mbrapa, Fellne orgjinal te AUDI, Goma te reja Dimri.
Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
Punon shume mire nuk i nevojitet asnje investim

Perkthimi behet menjehere dhe nuk eshte ne hipoteke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim