Audi A4 -03

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Salloni "Drini" 06 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4
2003 manual dizel
1.9TDI 179 000 km te kaluara
Me klim me dogane dhe te gjitha opsionet
E tjera.vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike
Per me shum informacione na vizitoni gjindemi ne kilometrin e 16 te magjistrales Prishtinë -Mitrovicë ose na kontaktoni ne numrat tan te telefonit 044 140 893 / 044 418 737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim