Audi A4, 2.0 - 2007

Shitet nga: fatmir 21 Pri 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 2.0 Automatik Tiptronik, me Liber te Servisit ,dritat xenon, 2par Fellne ,2par Goma te veres dhe te dimrit, 2 Qelsa , me nje fjal full , dhe shum e ruajtur , vetura ka 1vit e gjysem qe ka ardh nga zvicra . viti 2007 te muajit dhjetor

Qmim i arsyeshem dhe i volitshem

Pres bleres serioz.

TEL: 044 112 850 - 049 112 850 -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim