Audi A4 1.9 TDI -2000

Shitet nga: Audi A4 1.9 tdi 05 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet audi a4 1.9 tdi viti i prodhimit 2000 makinen eshte viti i tret qe ekam dhe eshte makin familjare makina eka te ndrrume me rryp dhembezor me te gjitha servisat e kryer makina ka regjistrim edhe 10 muaj per me shume info rreth makines thirrni nr e telefonit 045489489.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim