Audi A4 1.9 TDI Qmimi 7600€ i pa diskutushem

Shitet nga: Faton 16 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 1.9 TDI Viti 2005 Km 166000 i regjistruar deri me 22/12/2016
Dhe i sa po i servisuar vaje filtera komplet ...Rrypin dhomzor set ... Korpen llamellen etj etj vetura posedon edhe libren e servisit...
I paisur me : Klima tronik
Dritaret me rryme
Alu fellne 16 coll
Retrovizoret me rryme palohen dhe rregullohen
Drita mjegulle
Esp
Airbag
Abs
Etj ........
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer
Qmimi i pa diskutushem dhe vetem kesh ndrrim nuk boj .. Pres blers serioz flm per mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim