Audi A4 1.9 U shit

Shitet nga: sadulla 05 Tet 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 1.9 TDI Cromline ne gjendje shum te mire teknike nuk ka nevoj per asnje investim i servisuar dhe i mbikqyrur ne serviset e autorizuar te Audi.
Klima 2 zonale
Fellne te Audi origjinal
Shum i shtrengum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim