Audi A4 1.9TDI 2001 (Beje ndrim me vetur me te Re)

Shitet nga: Ab 01 Pri 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audia A4 1.9 TDI 2001 Full Opcion. Boj edhe ndrrim me vetur me te re.
Vetura eshte ne emrin tim dhe ka regjistrim deri me 31.07.2017
I posaservisuar komplet : servisin, dhembzorin, llamellen komplet.

Vetura posedon:
Klimatronik ne funksion, Airbag ne tere veturen, ABS, ESP, Mbyllje qendrore, Bordkompjuter, 4 gjamat elektronik, Pasqyret elektronike, Mbeshtetese dores para+mbrapa, Fellne orgjinal te AUDI, Goma te reja Dimri.
Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
Punon shume mire nuk i nevojitet asnje investim

Perkthimi behet menjehere dhe nuk eshte ne hipoteke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim