Audi A4 2.0 TDI - AUTOMATIK

Shitet nga: Privat 21 Gsh 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHITET AUDI A4 TDI 2.0 2008

*Vetura posedon:

* Automatik-Tiptronik
* Bluetooth
*CD player-MP3
*Mbyllje qendrore
*Climatisation (ajer te kondicionuar automatik)
* Vende elektrike nxehtë
* Sistem Navigimi
* Board Kompjuter
* Sensorë parkimi Para*Mbrapa
* Karrikat S-Line
* ABS
* Dritat e ditës * LED
* ESP
* Dritat e mjegulles
* Xenon/Bi Xenon
* Tempomat
Km te garantuar 100% me liber te servisit
I Doganuar dhe Regjistruar dhe Ne RKS

Per me shume : 049602103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim