Audi A4 2.0 tdi -06

Shitet nga: audi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
audi a4 2.0 tdi klimautronik goma treja fellne abs centrall xenon bixenon navigacion senzora para dhe mbrapa rexhistrim 1 vit tplot me libra te servisit servisin e kryer komplet km tgarantuara shum i tuajtur si mbrenda ashtu dhe jasht ndrrim nuk boj qmimi fiks 7999

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim