Audi A4 2.0 tdi -06

Shitet nga: ----- 19 Pri 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 550 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi a4 2.0 tdi automatik multitronik 7 shpejtsi full ekstra komanda nvollon klimatronik navigacion te madh tempomat karrika me nxemje etj etj per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 dhe viber +37745645345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim