Audi A4 2.0 tdi 2008

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Salloni Shala 22 Tet 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes A4 2.0 tdi 2008 me doganë dhe homologim full ekstra ksenon biksenon lëkur me liber tservisit i ka tre çelesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim