Audi A4 2.0TDi -08

Shitet nga: Veton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
*Audi a4
*cd
*komanda ne timon
*tempomat
*liber servisi
*xenon bi xenon led
*ulese me ndarje tparat sport
*pasqyret i palon
*senzora tparkingut para dhe mrapa ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim