Audi A4 2.5 TDI -02

Shitet nga: Syla 23 Jan 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 699 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi a4 vetura posedon klim ,centrall, air bak, karrikat me nxemje, senzor, tiptronik ,tempomat ,regjistrim ka edhe 6 muaj,eshte ne gjendje shume te mir Bejm DHe Ndrrime per me shum info kontaktoni ne nr 044780685 dhe viber +37744 534 435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim