Audi A4 S-Line 2.0 TDI -07

Shitet nga: Audi A4 29 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 2,0 TDI S-Line me keto karakteristika, i garantuar ne kilometra dhe aksident:

Interior:
. CD Player - MP3 Player
. Central Locking
. Climatronic Dual Zone
. Cruise Control
. Electronic Windows
. Timon Multifuknsional
. On Board Computer
. Parking Sensor - Mbrapa
. Mbeshtetes te dores ne dy karrige te para
. Karriget e para mulltifunksionale
. Interier full S-Line

Exterier:
. Kater fellne me goma te dimrit, plus nje fellne rezerve
. Pasqyre e jashtme elektronike
. Full S-Line
. Makina posedon full servis historine

Siguria e makines:
. ABS
. Air Bag, para , mbrapa dhe me shume
. ESP
. Drita te mjegulles
. Sensor i shiut
. Traction Control

Kapciteti i motorrit:
. 1968 Cm3

Kilometrat e kaluara: 83000

Numri i uleseve: 5

Numri i dyerve: 4/5 Dyer

Shpenzimet konsumuese:
. Kombinuar ca. 6,1 l/100km

Regjistrim i vlerfshem deri ne muajin e 7-te 2016

Numri i pronareve te makines: 1

Cmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim