Audi A4

Shitet nga: Jeton 25 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi a4 1.9 ne gjendje perfekte regjistrîmi i par rks jam pronari i par i audis prej fabrike e kom ble , per kilometra dhe per gjithqka tjeter garantoj , me liber servisi me krejt serviset e kryme.Fellnet krom n vler 2500 euro. Osht e rujtne si me dal sot pi fabrike. Pres blers serioz. 049755621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim