Audi a4 1.9 td(i) 2003

Shitet nga: audi a4 27 Nën 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi a4 1.9 td(i) 2003 ne gjendje perfekte teknike dhe fizike, bejm ndrrim edhe me ndonje veture tjeter
viber: +38649703373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim