Audi a4 2.0 automatik

Shitet nga: Valon 17 Sht 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Eshte full ekstra rexhistrim ka 8 muaj, S line automatik ne gjendje te shkelqyeshme me Servis te sapo kryer eshte me dy pal fellne te veres dhe te dimrit me goma te reja,nuk ka nevoje per asnje investim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim