Audi a4 Avant S Line Plus Full Extra

Shitet nga: Muli 04 Gsh 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 Sline Plus me Panarama dhe Muzik nga Bang & Olfusun

Audi A4 Kombi
2.0 Diesel
179.000 Km
Me targa Gjermane. Tjera informata ju lutum me thirrni ne Telefon Mobil.
044522510.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim