CLIMA PER AUDI A4 VITI 2001-2004 40€ TIRANE

Shitet nga: Clima 18 Jan 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Clima per audi a4,viti 2001-2004, clima eshte ne gjendje pune. Cmimi 40€ tirane. Tel dhe what's up 0666666500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim