Mjeshter uji kanalizimi per banjo deri ne sanitari

Shitet nga: Me 22 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Punojm uje me xhakomin pvc, si dhe kanalizimin poashtu qelim kanalizime
Nr. 045 201 681 dhe 049 565 312
Ne jemi ne sherbimin tuaj 24 ore.
Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim