Pastrimin e shtepive banesa objektev 0.50cent m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Perfect Clean 24 Dhj 04:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Bejme pastrim e shtepive banesave objekteve vetem me 0.50 cent m2 .
kompania jone eshte me nje staf te madh dhe korrekt ne pastrimin me provoj te gjat ne ket lami ju mirpresin per nje bashkpunim korrekt.

poashtu bejme edhe dizefektimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim