Pjes per audi a4 2008 audi a3 etj AutoKosova

Shitet nga: AutoKosova 18 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Pjes per audi a3

0 4 929 3989 Gjindemi ne Mitrovice kemi dhe pjes tjera me extra qmime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim