Shes Audi 1.9 tdi cromline

Shitet nga: Audi 21 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi 1.9 tdi cromline ne gjendje perfekte pa asnje cent investim vetem regjistrimin e skaduar
cmim i volitshem.
Vetura ashte full ekstra nuk i mungon asgje.
shum i paster mrenda dhe jasht pa asnje grith
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim