Shes Audi A4 1.9TDI

Shitet nga: Arianit 27 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 1.9TDI-e kuqe
Viti 2001
Posedon:Karrika Lëkur ngjyr krem dhe me nxemje
,Klimatronik, 4 Xhamat elektronik,Shiber elektronik,Pasqyret me rrym dhe me nxemje, Fellne 15 te Audis . Qmimi 5500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim