Shes Audi A4 2.5tdi quattro S-line 1998.

Shitet nga: Shpetim 26 Nën 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Sheitet Audi A4 2.5tdi quattro S-line ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
*Karrika lekur +me nxemje
*Klimatronik etj..
Regjistrim deri ne prill

Ndrrim i mundshem
049-808-281.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim