Shes Audi A4 S4

Shitet nga: Amir Ademi 18 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shes Audi A4 S4 viti 2005 TDI 2.5 V6.Ndrruesi shpejtsive tiptronik 7 shpejtsi,ulset me nxemje gjysem lkur,navigacion radio me 6cd.dritat B Xenon.Senzor para dhe mbrapa.Goma te reja M+S.Regjistrim edhe 11muaj.Vetura sa po ka ardh ne RKS qe 1 muaj.Vetura esht full full Extra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim