Shes Veturen Audi A4 -2008 2.0 TDI S-line

Shitet nga: Oliks 09 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes veturen Audi A4 S-line e vitit 2008 , 2.0 TDI 170ps me 6 shpejtesi. Vetura ka 157,919 kilometra , eshte e ardhur nga gjermania posedon libër servisi dhe garantojme per kilometrat . Ka regjistrim deri më 05/08/2016 , dhe i ka te gjitha servisimet e kryera , eshte ne gjendje te shkelqyer. Arsyeja e shitjes eshte mosperdorimi pasi jetoje ne Kanadë . Vetura ka klime automatike dyzonale, karrike lekure, komanda ne timon , cruise control ( pilot automatik) ,etj. Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim