Shitet audi a4 automatik full ekstra

Shitet nga: Bruclee 14 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi a4 2002 full ekstra nga zvicrra eshte me.guma te reja ne karaseri si dhe mrena shum.i rujtum 2.0 tdi me te gjitha vetura vjen te djellen me.kosove full ekstra viber +37745413633 bruclleee
Pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim