U SHIT -- Audi A4 TDI 2.7 Multitronic

Shitet nga: kosovar 26 Jan 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 limuzin 2.7 TDI multitronic 8shpejtesi.
I regjistruar RKS regjistrimi par dhe i siguruar Full Kasko.
Posedon: Drita Led para dhe mbrapa, sensor parkingu ,ulese lekure dhe nxemje ne ulese ,navigacion ,dvd, dhe cd multiplayer mp3 ,tempomat ,ABS ,mbyllje qendrore, pasqyre elektrike dhe me nxemje ,clima tronic, air bag *10, ulese elektrike, dy qelesa.
Fellne 17 me goma m+s original Audi.
Liber servisi dhe servisa te kryer me rregull ne Audi service.
Kontakti ne viber: 0037745524522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim