U SHIT NGA ,A.S ALBANI FLM

Shitet nga: ALBANI 06 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES OSE NDRROJ AUDI A4 1.9 TDI 6 SHPEJSI
96 KW 131 PS
KLIMATRONIK AIRBAG BORDKOMPJUTER TEMPOMAT SHIBER FELLNE HALLOGENKA MUZIK GOMA TE MIRA
VETURA ESHTE E ARDHUR NGA ZVICRRA REXHISTRIM FIKS 1 VIT
HIPOTEK NUK ESHTE MUND TE PERKTHEHET MENIHER
044 106 941 DHE 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim