U shit flm merrjep

Shitet nga: Xxxxx 19 Maj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 850 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
AUDI A4 2.5 TDI AVANT S-LINE
AUTOMATIK-MULTITRONIK-6 SHPEJSI
SHUM E MIRMBAJTUR SI MBRENDA ASHTU DHE JASHT PA GERVISHJE
RIGJISTRIM 1 VIT
VITI I PRODHIMIT 2003
EXTRA POSEDON
AUTOMATIK-6 SHPEJSI
KLIMA TRONIK DY ZONALE
BORDKOPJUTER
TIMON NE LEVIZJE
DRITAT XENON BI XENON
DRITAT BJEGULLE
NAVI
KARIKAT ME NXEMJE
ZHANZHER ME 6 CD
TEMOPMAT
ILKUR
PARKING SENZORA PARA
PARKING ZENZORA MBRAPA
GJAMAT ME RRYM DHE ME NXEMJE
PASQYRET ME RRYM E ME NXEMJE
TIMON LEKUR
ABS EDHE ESP
AIR BAG X8
MUZIK ME CD DHE ME NAVIGACION
QELSIN ME TELEKOMANDA FABRIKISHT
ALUMIN FELLGA ORIGJINALE TE AUDI

INFO NE 044320777 EDHE 049320777

SI DHE NE VIBER +37744320777

PER ME SHUM SHIKO NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim