Audi A5 Automatik 9 Shpejtsi

Shitet nga: Getoar 21 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A5
Audi A5 2.7 Tdi 1 vit ka Rexhistrim

Automatik Tiptronik me 8 Shpejtsi

Klima Tronik Dy Zonale

Senzor Parkingu Para dhe Mas

Aututo Parking Brake

Interieri Lekur e Zez

Navigacion Kolor chancher 6 cd Subufer extra

Board Computer Kolor

lleda xenon bi xenon

Vetura Mund te perkthehet Menjeher

nuk osht hipotek

Kilometrat e sakta

Per ma shum na kontaktoni

Viber +38649444450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim