Audi A5 2.0 177 PS Full optional modeli i fundit

Shitet nga: Pajtim 01 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 900 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A5
Shes Audi A5 2.0 me 177 Ps e vitit 2012 me 128.000 km te cilat 99% ne autoban,vetura osht ne gjendje jasht zakonisht te mir dhe i ka gjitha servisimet e rregullta ne Audi servis italia, + osht e paisum me nje sigurim extra per gjdo pjes te motorrit nqofse ka qfar do prishje e ka sigurimin full extra te motorrit me zavencim me vetur etj etj...vetura osht e paisur me:

- Bi-xenon dhe mrapa full LED
- Fellne 18"
- Xhama te zi
- Sensor parkingu
- Sensor shiu
- Larje e bixenonav
- Dvd/CD
- Navigacion
- 2 Computer bord
- 2 SD
- Klima automatik
- Computer per monitorim i shpenzimev
- Komandat ne timon
- Bluetooth
- Telefon
- 5 munsi te ndryshme te vozitjes ( Efficency- dynamic- comfort- sport- automatic )
- Start / Stop

Qmimi osht 30.000 E me tabela te italis
Munsi ndrrimi me Banes ne Prishtinè

Per gjdo info. kontakto ne email paytim@hotmail.it
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim