Audi A5 2.7tdi coupe DPF 190ps

Shitet nga: Private 12 Nën 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A5
Pershkrimi i vetures:
Audi a5
2008
2.7 tdi dpf 190 ps
Shasia: Coupe
Panorame, bi-xenon, senzora parkimi perpara dhe permas, steptronic me 8 shpejtsi, navigacion, komanda ne vollan, goma te reja, regjistrim deri 06.2016 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim