Audi A5 model 2013

Shitet nga: Haliti 07 Gsh 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A5
Shes veturen Audi A5 viti i prodhimit 09.2012 modeli me i ri 2.0 automatik. Kater dyer , Sensora para mbrapa, komanda ne timon, traktion kontroll, 4x xhama elektronik, drita led para dhe mbrapa modeli i ri, hargjimet e vogla, sensora te dritave fshisave dhe pasqyreve, goma te mira me fellne origjinal audi, te kaluara 102000 km me liber servisi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim