Shes veturen menjehr sipas marveshjes

Shitet nga: Idriz Ahmetaj 26 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A5
Shes veturen Audi A 5 model 2009, vetura eshte me liber te servisit dhe ka kilometrat te gjitha te garantuar, dhe eshte ne gjendje shum te mir teknike, e po ashtut edhe nga jashte eshte shum i rujtur, pra nuk e ka as nje te vram, mbrenda eshte lekur, sistemin e muzikes e ka Mp3 Navigation , fellenet i ka prej modelit me te mira dhe te Ri te audis me goma te veresre dhe dimrit te reja, te cilat i jane vendosur ne pranver (edhe Fellnet edhe Gomat i jane vendosur te Reja nga paketa), Vetura gjindet ne gjermani përmomentin numri per Kontakt +4917683321471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim