Audi U SHITT

Shitet nga: sadulla 23 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi automatik tiptronik
Audi A6 viti 1999 ne gjendje perfekte me motorr te servisuar me rregull te serviset e autorizuar te AUDI
shum i ruajtur jasht dhe brenda
Klima tronic dy zonale
Senzor parkingu
Centrall
Nxemje te karrikave
gjama elektronik
pasqyre elektronik
xenon
ABS
SRS
SERVOS
fellne extra
regjistrim deri gusht 2016
cmim i lire
ndrrim i mundshem
nuk eshte hipotek perkthimi behet menjeher
kontakti viber +37744800076 dhe 045147147

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim