2009 Audi A6 3.0 TDI Quattro Karavan Cmimi i Ulet

Shitet nga: Korab 08 Sht 03:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 750 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
- 185,500 km (te verifikuara tek Porsche Prishtina);
- Ka regjistrim deri me 3 qershor 2016;
- I vozitur ne Kosove vetem 14 muaj;
- Servisim cdo 10,000km (ka liber). Servisimi ne Kosove I bere nga Porsche Prishtina;
- Gjendje jashtezakonisht te mire brenda dhe jashte;
- Vetura e vozitur nga njeri familjar dhe merakli;
- Posedon goma te dimrit pothuajse te reja;
- Gomat e veres pothuajse te reja (vera e dyte qe perdoren);

- Cmim marramendes, por me duhet ta shes.

- Lajmeronu urgjent sepse veq kam oferta per te cilat me duhet te vendosi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim