AUDI A 6 2.7 TDI vitit 2011

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 23 Jan 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AUDI A 6 2.7 TDI viti 2011 Automatiktiptronik , klim , SRS, ABS, Tempomat, komanda ne timon , cd sharger , DVD, mp3 , shpejtesi ne timon ,xhistik komandues model te ri , xenon bi xenon , senzora para dhe mbrapa , goma dhe fellne te sapomontuara , dhe ne xhendje shum te mire teknike dhe optike . I doganuar dhe I sapo rexhistruarę
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim