AUDI A6. 2.5 TDI -98

Shitet nga: SHQIPDON 01 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audi A6 2.5tdi vetura posedon kto opsjone klim tronike mbyllje qendrore 4gomat e dimrit kosotefon me Cd si dhe setin e rrypit dhamzor , dhe at te servos me shtrengus te ndrrun ne Austri pare 10 dite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim