AUDI A6 2.7 TDI Viti 2011 FLM U SHITE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 05 Shk 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AUDI A6 2.7 TDI Viti 2011 Automatik tiptronik, klime , komanda ne timon , tempomat , interier lekur senzor para dhe mbrapa ,Farat lled , xenon bi xenon shtopa lled model te ri , dhe me xhendje shum te mire teknike dhe optike , I doganuar dhe rexhistruar .+
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim