AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK -04

Shitet nga: AUDI A6 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi A6 3.0 TDI Diesel, Automatik-Tiptronik, ne gjendje te perkryer, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne.

Audi eshte shume e pastert, si interieri i brendshem poashtu edhe pamja e jashtme.

Vetura ka ardhur nga Gjermaija


* Viti: 15.11.2004, i rexhistruar
* Motori: 3.0 TDI - Diesel ( motori me i suksesshem i Audi-t - motor me zingjire )
* Ndërruesi i Shpejtesive: Automatik-Tiptronik 6+ S
* Ngjyra: Hiri Metalike
* Dyer: 4 + 1

/ Full Opcionet /

* Multi Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale, para dhe mprapa
* Tempomat
* Navigacion
* Komanda ne timon
* AUX Pack
* ABS
* SRS
* Servo
* Airbag
* Mbeshtetese te dores para dhe mbrapa
* Drita Xenon BiXENON me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me sinjalizues, kontroll elektronik, dhe ngrohje
* Crom paket brenda dhe jashte
* Display MP3 multi Radio
* Alarm kunder vjedhjes Fabrikisht
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas
* Telefon te integruar ne
* Halogenka para dhe pas
* Fellne Fabrikisht te Audi-s " R 18,me 4 goma te reja
* Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues 3 Qelsa

Vetura per cdo gje eshte 100% e sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje investim, eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari....

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00.

Ju lutemi mos dergoni SMS!

info.ne tel. 044-240-214
Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim