Audi A6 -07

Shitet nga: albatros 11 Gsh 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
bluetooth
CD player
mbyllje qendrore
Climatisation (ajer te kondicionuar automatik)
kontrollin e lundrimit
Vende elektrike nxehtë
xhamiat kontrolluar elektrik
Hands-free kit
Funksioni Multi timon
sistemi i navigimit
On-board kompjuter
Sensorë parkimi (Rear)
Fuqia Drejtues ndihmuar
qese ski
vende Sport
sunroof
Tuner / radio
TIPARET jashtme
rrota aliazh
Pasqyrë elektrike anësor
ekstra
Shërbyer në ASO
SIGURIA & MJEDISI
ABS
Airbags (Front dhe Side dhe shumë Airbags)
Dritat e ditës drejtimin
ESP
Drita mjegull
Katër wheel drive
immobilizer
grimcat filtër
sensor shiu
kontrollin Traction
fenerët ksenon
drita automatike
ngjyre metalike
etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim