Audi A6 3.0 Quattro, S Line Series

Shitet nga: Ilirjan 16 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Ne gjendje te shkelqyeshme
Te gjithe serviset e kryer me rregull
ABS, ESR, ESP
Streptronic, Tiptronic (shpejtesite ne timon)
Ndriqim ne dyer dhe poshte uleseve
Xenon & Bi-Xenon
Goma te reja (2015) te dimrit
Timoni, uleset perpara dhe prapa me nxemje
Uleset te kombinuara me lekure
Climatronic (Bi-zonale)
Shiber
Senzora perpara dhe prapa
Xhamat color, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim