Audi A6 3.0 TDI

Shitet nga: Kastriot 13 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes Audin A6 Full ekstra , 3.0 diesel, 4x4, ne gjendje shum te mire , e servisuar, fellne rezerv me goma dimri. Mundka cenzor ne kater dyer, i regjistruar ne targa kosovare me 10 muaj regjistrim. Navigacion te madh , Klim tronik dhe shum e shum tjera, Pres bleres serioz.

Boj edhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim