Audi A6 3.0 diesel

Shitet nga: Xxxxx 09 Pri 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet audi A6 3.0 diesel viti korrik 2011 me targa te huaja ne gjendje shum te mir, ose ndrrohet me Audi A5 diesel 3.0 (edhe Audi A5 me benzin 3.2 ndrrohet) dhe ndrrohet me Audi A8 4.2 diesel, nr tel +38649773322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim