Audi A6 3.0TDI quattro

Shitet nga: Granit 30 Maj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR   10 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes Audi A6 3.0TDI quattro ne gjendje shume te mire teknike viti i prodhimit 2007 me km te kaluara 180.000-190.000km.Nuk ka nevoj per as nje investim eshte ne gjendje te shkelqyer.Per informata kontaktoni ne Nr dhe viber 049-912-912 / 045-667-440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim