Audi A6 3.0tdi quattro,FLM MERRJEP U SHIT

Shitet nga: genc 09 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 600 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audi a6 3.0 tdi me quattro sistem, vetura posedon karrikat lekur, xeon dhe bi-xenon, senzora parkingu para-mbrapa dhe gjithashtu kamer rikferci, senzora te shiut, dritat automatike, lekure bezh brenda, kilometra i ka 159mij te vetat dhe garantoj, nderrimi i vajit filterav eshte bere para 2000km.Vetura posedon sistemin e nderrimit te shpejtesive ne timon,tempomat, timon multifunksional.Posedon sistemin Keyless-Go, dmth qelsi mbahet ne gjep vetura hapet ne momentin qe i afroheni me qelsin ne xhep dhe mbyllet me butonat ne 4bravat e dyerve pa pasur nevoje te nxirrni qelsin nga xhepi.Ngjyra e vetures eshte e kalter e mbyllet . Mundesi ndrrimi me Audi a4 2.0tdi 2010 e me te re dhe me Mercedes C klas 220cdi 2010 e me te ri. Mund te me kontaktoni ne viber +37744556488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim