Audi A6 disel rks viti 2000

Shitet nga: Meda 01 Pri 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet dhe ndrrohete veture familjare me shume ulese per taxi opel zafira ose sharan tauran per kont ne viber +37744602326. Meda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim