Audi A6 viti 2007

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 28 Qer 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi A6 klimatronik ABS SRS karrika me nxemje komanda ne timon tempomat shpejt e si ne timone S line I doganuar ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim